Rok szkolny 2020/21 w SP24

Ponad czterdzieści spotkań turniejowych, 230 bramek, wspaniałe interwencje bramkarzy oraz walka o zwycięstwo do ostatniego meczu.
Areną piłkarskich zmagań były obiekty sportowe ,,Majkowskie Wembley"
Do rywalizacji przystąpiło dziesięć zespołów m.in. z Poznania, Łodzi, Konina.
Bardzo dobrze spisali gospodarze turnieju, którzy zajęli pierwsze miejsce w turnieju.

[21.09] Wystawa prac uczniów klas 1-3, to pokłosie ubiegłorocznej akcji „Czytanie jest BOMBA”.

Wirtualnie przesłane prace plastyczne uczniów naszej szkoły, będą zdobiły korytarze segmentu nauczania początkowego.  Będą je mogli obejrzeć wszyscy uczniowie klas młodszych.

Wszyscy uczestnicy akcji, którzy aktywnie włączyli się w jej kontynuowanie, zostali wyróżnieni nagrodami i dyplomami.

W tym roku szkolnym rusza kolejna odsłona czytania książek. Wszystkich chętnych bardzo serdecznie zapraszamy.

Szkoła podstawowa - pobierz w formacie pdf