9 marca 2020 roku, po raz czternasty w historii naszej szkoły, obchodziliśmy Dzień Patrona. Tego dnia oddaliśmy hołd Janowi Pawłowi II. W uroczystościach wziął udział pan Tadeusz Skarżyński, Przewodniczący Rady Miasta Kalisza.

Jak co roku z okazji Dnia Patrona uczniowie uczestniczyli we Mszy w kościele pw. Świętego Jana Pawła II. Mieli również okazję zobaczyć piękne widowisko słowno-muzyczne poświęcone życiu i nauce Papieża Polaka. Przygotowali je uczniowie pod kierunkiem nauczycieli: pani Agnieszki Nowak, pani Anety Wawrzyniak, pani Anny Tempka i pana Łukasza Pieniążka.

Podczas spotkania z uczniami na szkolnym „kwiatku” pani dyrektor Aneta Justyńska wręczyła nagrody laureatom konkursów ku czci Patrona.