Dane adresowe

Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24
tel. 62 7685470
fax 62 7685480
zs9@zs9.kalisz.pl

24.02.2019 w naszej hali odbył się I Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Chłopców o Puchar Dyrektora Sp 24 w Kalisz.

W turnieju udział wzięło 6 zespołów: Łochów (województwo kujawsko pomorskie), Jarocin, Turek, Stawiszyn i oczywiście nasz zespół z Kalisza. Turniej był bardzo wyrównany a nasza drużyna grała w osłabieniu (dwóch zawodników zachorowało) i uplasowała się na 5 miejscu. Medale i puchary na zakończeniu turnieju wręczyła pani dyrektor naszej szkoły Aneta Justyńska. „Zdecydowanie lepsza była gra niż miejsce, które zajęliśmy” – powiedział po turnieju organizator i zarazem trener naszego zespołu Mariusz Pieczonka.

Kolejność końcowa

1. SP Łochowo (najlepszy zawodnik drużyny Sebastian Hibner)

2. MKS Jarocin I (najlepszy zawodnik drużyny Kamil Kuderczak)

3. SP Stawiszyn (najlepszy zawodnik drużyny Stanisław Gołdyn)

4. UKS Piątka Turek (najlepszy zawodnik drużyny Stefan Ochocki)

5. Amber Kalisz (najlepszy zawodnik drużyny Franek Nowicki)

6. MKS Jarocin II (najlepszy zawodnik drużyny Kajetan Krzyśko)