Pierwszy bal przebierańców w naszej szkole

9 lutego 2018 r. odbył się pierwszy bal przebierańców w naszej szkole dla uczniów klas pierwszych i czwartych. Bal rozpoczął się od dostojnego poloneza, którego zatańczyły pierwszaki ze świetlicy. Potem na dzieci czekało jeszcze wiele atrakcji, głównie tańce, ale także gry i zabawy, konkursy, wybór królowej i króla balu, mnóstwo słodkich nagród. W balu uczestniczyły liczne księżniczki, czarownice, kilku piratów, Spider-Man, gromada piłkarzy i wielu innych mieszkańców dziecięcej wyobraźni.

Zabawa była znakomita! Dzieciaki będą miały co wspominać! Dziękujemy paniom: Marcie Hille, Oliwii Bednarz, Annie Sowizdrzał za przygotowanie balu oraz uczniom z Samorządu Uczniowskiego za pomoc i wspólną zabawę.

Administracja i zarządzanie: Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu