Dane adresowe

Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24
tel. 62 7685470
fax 62 7685480
zs9@zs9.kalisz.pl

9 lutego 2018 r. odbył się pierwszy bal przebierańców w naszej szkole dla uczniów klas pierwszych i czwartych. Bal rozpoczął się od dostojnego poloneza, którego zatańczyły pierwszaki ze świetlicy. Potem na dzieci czekało jeszcze wiele atrakcji, głównie tańce, ale także gry i zabawy, konkursy, wybór królowej i króla balu, mnóstwo słodkich nagród. W balu uczestniczyły liczne księżniczki, czarownice, kilku piratów, Spider-Man, gromada piłkarzy i wielu innych mieszkańców dziecięcej wyobraźni.

Zabawa była znakomita! Dzieciaki będą miały co wspominać! Dziękujemy paniom: Marcie Hille, Oliwii Bednarz, Annie Sowizdrzał za przygotowanie balu oraz uczniom z Samorządu Uczniowskiego za pomoc i wspólną zabawę.