22 grudnia 2017 r. uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć świąteczne przedstawienie inspirowane jasełkami. Na scenie wystąpiło blisko 30 aktorów, którzy wcielili się w role postaci biblijnych. Była Święta Rodzina, pastuszkowie, aniołowie, trzej królowie, król Herod, a nawet diabeł… Nie zabrakło również kolędników z serdecznymi życzeniami.

Ze sceny popłynęła radosna kolęda w wykonaniu chóru i solistów. Widzowie mieli także okazję podziwiać występ dziewcząt z zespołu tanecznego Puls.

Przedstawienie przygotowali uczniowie pod kierunkiem nauczycieli: pani Elżbiety Kirijczuk, pani Barbary Olszewskiej-Śnieguli, pani Violetty Graczyk oraz pana Łukasza Pieniążka. Dekoracją zajęła się pani Katarzyna Jarząb, nowa nauczycielka plastyki.

Administracja i zarządzanie: Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu