Nabór do SP 24

Dane adresowe

Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24
tel. 62 7685470
fax 62 7685480
zs9@zs9.kalisz.pl

Zaadoptowany przez naszą szkołę wilczur Falko znalazł właściciela i nowy dom. Obecnie przebywa na leczeniu w klinice w Katowicach po zakończeniu którego trafi do swojego nowego właściciela .....w związku z tym odbyło się głosowanie wśród uczniów i został wybrany nowy psiak który oczekuje naszego wsparcia i pomocy......spośród 4 kandydatów do adopcji został wybrany jeden a został nim BERNI- 10 letni spaniel, który bardzo potrzebuje miłości i domu. Wierzymy że nasza pomoc pomoże mu również znaleźć nowego właściciela......dlatego od poniedziałku wolontariusze będą zbierali pieniądze do puszki aby BERNI mógł pójść do fryzjera na kąpiel i strzyżenie oraz na karmę dobrej jakości : z witaminami i mikroelementami. Wcześniej zakupione miski, legowisko i kości do zabawy zostaną zawiezione do schroniska 1 czerwca.