Wolontariusze - Puchar Polski

Puchar Polski w piłce siatkowej kobiet dobiegł końca. Trofeum z Kalisza pojechało wraz z chemiczankami do Polic, które w meczu finałowym pokonały sopocianki 3:1! Gratulacje! Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwali nasi uczniowie - wolontariusze Pucharu Polski!

Wolontariat:

1. Nikolas Przybylski - II LO
2. Katarzyna Drewniak - II LO
3. Maja Łysiak - II LO
4. Nikola Paluszczak - II LO
5. Kacper Jesiołowski - II LO
6. Paulina Borgiasz - I LO
7. Olga Nowakowska - I LO

Oprócz naszych licealistów, którzy byli wolontariuszami swój wkład w turniej również miały nasze młodsze zawodniczki. Finał Pucharu Polski w piłce siatkowej kobiet był obsługiwany przez zawodniczki MUKS Amber Kalisz, będące jednocześnie uczennicami Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Gimnazjum Nr 9 w Kaliszu!

Obsługa meczu Chemik Police - Atom Trefl Sopot :
1A SOS Gimnazjum 9 Kalisz - dziewczęta
2A SOS Gimnazjum 9 Kalisz - dziewczęta

Administracja i zarządzanie: Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu