Dane adresowe

Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24
tel. 62 7685470
fax 62 7685480
zs9@zs9.kalisz.pl

[22.02] Koło wolontariatu ogłasza akcję „Czysty Aniołek”. To zbiórka środków i przyborów higienicznych na rzecz najuboższych dzieci oraz bezdomnych. Już piąty raz  organizujemy tą akcję w naszej szkole. Zawsze cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów-  szczególnie teraz w dobie pandemii wydaje się być bardzo ważna dla nas wszystkich, gdzie higiena stawiana jest na pierwszym miejscu.

Co możemy przynieść:

-mydło w kostce lub płynie

-szampon do włosów-najlepiej dla dzieci-ale dla dorosłych również!

-płyn do dezynfekcji rąk

-płyny do zmywania podłóg, naczyń itp. środki czystości

Zbiórka trwa do końca marca

Przyniesione rzeczy można zostawiać w bibliotece szkolnej lub  w kartonie w przedsionku szkoły z dołączoną  karteczką-  imię i nazwisko ucznia oraz klasą-  wszyscy wspierający akcję otrzymają pochwały. Z góry bardzo dziękujemy za dobre serca i wsparcie najuboższych!