W piątek, 22 lutego 2019 r. został uroczyście podsumowany sportowy rok 2018. Wśród wyróżnionych znalazł się Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy AMBER Kalisz - za awans siatkarek do II Ligi Kobiet w sezonie 2017/2018. Pamiątkową statuetkę, podziękowania i nagrodę odebrali: Magda Lachman (uczennica VII LO SMS) w imieniu siatkarek, które wywalczyły awans, pani Aneta Justyńska, prezes MUKS Amber Kalisz oraz pan Daniel Przybylski, trener siatkarek.

Warto wspomnieć, że wszystkie dziewczyny, które w ubiegłym roku awansowały do II Ligi to uczennice VII LO SMS.

Doroczną nagrodę Prezydenta Miasta Kalisza w kategorii osób wyróżniających się w działalności sportowej otrzymał pan Mirosław Dębowski – Przewodniczący Kaliskiego Szkolnego Związku Sportowego, wiceprezes MUKS Amber Kalisz.

Gratulujemy!

Inni: 1