W dniu 5 czerwca zorganizowane zostały Dni Integracji w naszej szkole. Gościliśmy wychowanków wraz z panią dyrektor, wicedyrektor i wychowawcami z Centrum Edukacyjno–Rehabilitacyjnego „Tęcza” w Wolicy. Przybyłych gości powitała pani dyrektor Aneta Justyńska oraz organizatorzy. Uczniowie wysłuchali występu zespołu wokalno-instrumentalnego oraz recytacji wierszy naszych najmłodszych uczniów z klasy pierwszej, co było nie lada atrakcją. Swoje umiejętności zaprezentowały zespoły taneczne przygotowane przez panią Violettę Graczyk i panią Annę Tempkę. Dużo radości przyniosły wspólne warsztaty plastyczne oraz ruchowe, podczas których nasi uczniowie mieli sposobność poznania siebie wzajemnie. Nasi goście zwiedzili także szkołę oraz obiekty sportowe. Na koniec wizyty wszyscy nauczyliśmy się wspólnego tańca.