Dnia 24.05.2018 (czwartek) uczniowie klasy 4B odwiedzili wraz z panią Katarzyną Jarząb i panią Małgorzatą Janiak- Strzygiecką sklep “Majster”, w ramach “Zielonych godzin” organizowanych przez centrum handlowe. Uczniowie brali udział w pokazie zwierząt egzotycznych. Dzieciaki mogły dowiedzieć się wiele ciekawostek o egzotycznych pupilach. Największym zainteresowaniem cieszyły się: marmozety białouche oraz papuga ara o imieniu “Arek”.

Uczniowie mogli przyglądać się legwanom zielonym oraz agamom brodatym podczas karmienia. Również były rozmaite gatunki ptaków, ryb, gryzoni. Po pokazie uczniowie wręczyli potrzebne rzeczy na “Psierociniec” dla psich seniorów, między innymi: koce, ręczniki papierowe, karmę, zabawki. Oraz wykonali prace plastyczne pt. „Pająki są wśród nas” pod kierunkiem pani Katarzyny Jarząb. Na zakończenie dzieci otrzymały dyplomy. Wycieczka cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.