Dane adresowe

Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24
tel. 62 7685470
fax 62 7685480
zs9@zs9.kalisz.pl

23 listopada 2017 roku dwie uczennice I klasy naszego liceum wzięły udział w teście wiedzy o Konstytucji Polskiej organizowanym przez posła na sejm Piotra Kaletę i II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Kaliszu. Maria Chudzińska i Nicola Osiewała pod kierunkiem p. Michała Orczykowskiego zmierzyły się z trudnym testem o najważniejszym akcie prawnym w naszym kraju oraz z konkurencją ze wszystkich szkół średnich w Kaliszu.

4 grudnia 2017 roku w restauracji Emilia odbyło się uroczyste rozdanie nagród. Nasze dziewczyny z pewnością są najlepszymi znawcami Konstytucji wśród siatkarek i najlepszymi siatkarkami wśród znawców Konstytucji.

Michał Orczykowski