27 stycznia odbył się w Hali Arena jubileuszowy, bo już dziesiąty turniej piłki nożnej o Puchar Dyrektora naszej szkoły.

Wśród czterech drużyn byli zaproszeni goście z Gimnazjum w Gołuchowie, Gimnazjum w Stawiszynie oraz dwie drużyny naszego gimnazjum. Pierwszy zespół Gimnazjum Nr 9 w Kaliszu wygrał ufundowany przez panią Dyrektor Anetę Justyńską puchar, miejsce drugie zajęli gołuchowianie, trzecie stawiszynianie, a czwarte zawodnicy drugiego zespołu z naszej szkoły, ale pokazali naprawdę dobre umiejętności i szereg świetnych akcji piłkarskich.

Gimnazjum Nr 9 reprezentowali: I zespół - Miłosz Matuszewski, Mateusz Jarek, Miłosz Mielczarek, Igor Kossowski, Kacper Rośczak, Patryk Kawecki. II zespół - Olaf Mendera, Mikołaj Christ, Jakub Janiszewski, Mateusz Molek, Wiktor Macniak, Jakub Krawczyk, Marcin Stysiał, Kamil Przysiecki, Wiktor Wilczyński, Jakub Zachara.

Gratulacje!

Grzegorz Kalek, Tomasz Berwald