Dnia 30 września 2015r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Jak co roku, z tej okazji zostały zorganizowane wybory Mistera szkoły, prowadzone przez przewodniczącego Krzysztofa Hadrycha. Przedstawiciele wszystkich klas dzielnie walczyli o zwycięstwo. Ich oryginalne kostiumy oraz niezwykle zabawne prezentacje, rozbawiły nas do łez. Na scenie mogliśmy zobaczyć takie postacie jak: Król Julian, Harry Potter, Elvis Prestley, lekarz, czarownica, oraz Kim Kardashian. Jurry, w skład którego wchodziły pani dyrektor Aneta Justyńska i pani wicedyrektor Anna Balcerzyk, stanęło przed trudnym wyborem. Ostatecznie zwycięzcą został Dawid Azarko z klasy I F, któremu serdecznie gratulujemy. A kolejne wybory pełne śmiechu i zabawy już za rok.

Alicja Karasińska