Dane adresowe

Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24
tel. 62 7685470
fax 62 7685480
zs9@zs9.kalisz.pl

[10.11] Po raz kolejny rusza w naszej szkole dobroczynna akcja „I Ty możesz zostać świętym Mikołajem”, której pomysłodawcą i koordynatorem od wielu lat jest  Monika Polińska.

Zbiórka prezentów będzie trwała do 5 grudnia 2023 r. w bibliotece szkolnej.

Każdy z nas może zostać św. Mikołajem przynosząc -przeczytane książki, które zapomniane stoją w naszych domach na półkach  -przedział wiekowy od 0 do 16 r. życia-puzzle

-gry planszowe

-zabawki- wszystkie oprócz pluszaków!

-materiały piśmiennicze- kolorowani, kredki, farby, zeszyty, bloki do rysowni, kolorowe papiery, nożyczki, plastelina, modelina, długopisy, pisaki, temperówki itd.

-słodycze-czekolady, wafelki oraz inne łakocie uwielbiane przez najmłodszych

 

Zebrane rzeczy  przekazane będą z okazji Mikołajek na oddziały: pediatrii, gastroenterologii oraz chirurgii dziecięcej kaliskiego szpitala im. L Perzyny w Kaliszu oraz świetlicy socjoterapeutycznej KARAN w Kaliszu. Uzupełnią one bajkowozy na oddziałach dziecięcych, które zostały wykonane również przez naszą szkołę  kilka lat wcześniej.

 

Wszyscy darczyńcy w ramach podziękowania otrzymają pochwały w dzienniku elektronicznym

 

Przyłącz się do akcji i Ty! Podaruj uśmiech  chorym pacjentom oddziałów dziecięcych kaliskiego szpitala oraz wesprzyj dzieci z rodzin niewydolnych wychowawczo –podopiecznych świetlicy socjoterapeutycznej KARAN w Kaliszu..

Zostań świętym Mikołajem i Ty!  

Spraw aby 6 grudnia w Mikołajki  uśmiech zagościł na twarzach wszystkich dzieci.