Dane adresowe

Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24
tel. 62 7685470
fax 62 7685480
zs9@zs9.kalisz.pl

26 maja w dniu swojego święta mamy uczniów klas drugich i trzecich, zostały zaproszone do biblioteki szkolnej aby odebrać prezenty od swoich pociech. Uczniowie przekazali swoim ukochanym Mamom, prace plastyczne wraz z życzeniami, które wykonywali przez cały rok szkolny na zajęciach „Kreatywny Maluch”. Następnie wszyscy zostali zaproszeni do uroczystego poloneza, prowadzonego przez ósmoklasistów w strojach z epoki.. Każda z mam miała również wykonane pamiątkowe zdjęcie, ze swoim dzieckiem.


To wspólne świętowanie zakończyło całoroczny cykl zajęć pt. „Kreatywny maluch” w klasach drugich i trzecich, prowadzonych przez Monikę Polińską.
Dziękujemy Pani W. Graczyk za udostępnienie strojów, ósmoklasistom:: Wojciechowi Polińskiemu, Antoninie Ban, Julii i Krystianowi Janiakom za poprowadzenie poloneza, Bartkowi Sobczakowi oraz Laurze Maćczak za nagrywanie i robienie zdjęć oraz oprawę muzyczną.

 

Wszystkim BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!

 

Kliknij w miniaturę, aby obejrzeć galerię: