Dane adresowe

Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24
tel. 62 7685470
fax 62 7685480
zs9@zs9.kalisz.pl

Uczniowie naszej szkoły klas I-III oraz VI wzięli udział w warsztatach ,,Segreguj odpady z ReFlexem”. Celem spotkania jest edukacja w zakresie właściwego postępowania z odpadami , ze szczególnym uwzględnieniem zbiórki i recyklingu opakowań elastycznych (np. opakowania po chipsach, batonach, cukierkach ) oraz poznanie sensu selektywnej zbiórki odpadów. Uczniowie wzięli również udział w konkursie na plakat oraz film w tym temacie.

Wszyscy uczniowie otrzymali gadżety edukacyjne, gry Memory, dobble , quizy, śniadaniówki. Nasza szkoła otrzymała również nagrodę za udział w projekcie – pojemniki do segregacji odpadów. Teraz na co dzień wszyscy będą pamiętać, że bardzo ważnym krokiem dbania o środowisko jest prawidłowa segregacja odpadów.