Dane adresowe

Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24
tel. 62 7685470
fax 62 7685480
zs9@zs9.kalisz.pl
28 kwietnia 2023 r. odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas 2 i 3. Organizatorkami były panie: Anna Pielas, Anna Magdzińska i Joanna Czaplicka. Uczniowie pracowali w parach i mieli za zadanie rozwiązać rebus, krzyżówkę, ułożyć wyrazy w kolejności alfabetycznej, uzupełnić zdania z lukami oraz wyjaśnić pisownię wyrazów z trudnościami ortograficznymi. Dzieci pracowały w dobrym tempie i wykazały się dużymi umiejętnościami. Wszystkim gorąco gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

A oto wyniki konkursu:

kategoria klasy drugie

I miejsce – Adam Mazek, Wiktor Łukaszewski

II miejsce – Zofia Łagodzka, Mateusz Stempień

III miejsce – Joanna Chałupka, Hanna Bieniaszczyk

Wyróżnienie – Wiktoria Kowalik, Pola Książek

 

kategoria klasy trzecie

I miejsce – Helena Idzik, Anna Rudowicz

II miejsce – Antonina Zborowska, Antonina Płonka

III miejsce – Natalia Olejnik, Maja Galas

Wyróżnienie – Anna Bakowicz, Julia Śniegula