Dzieci z najstarszej grupy Niepublicznego Przedszkola „Calineczka” w Kaliszu odwiedziły naszą szkołę. Wolontariusze z klas licealnych poprzebierani za postacie z bajek wraz z Moniką Polińską oprowadzały dzieci po Zespole Szkół Nr 9 w Kaliszu.

Dzieci były oczarowane pucharami które nasi uczniowie zdobyli podczas zawodów sportowych, podobała się im sala gimnastyczna, odwiedziły swoich starszych kolegów z przedszkola, którzy obecnie są uczniami klas pierwszych naszej szkoły, odwiedziły bibliotekę szkolną, salę komputerową oraz chemiczną salę lekcyjną. Szkoła bardzo się im podobała.
Kolejna wizyta starszaków z przedszkola zaplanowana jest na listopad. Zaproszone zostały do biblioteki szkolnej na wspólne głośne czytanie książek.