Kandydatów do VII Liceum Ogólnokształcącego Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Kaliszu informuję, że elektroniczny wniosek należy złożyć do 31 maja 2022 r.  https://ponadpodstawowe-kalisz.nabory.pl/

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji znajdują się w zakładce Nabór VII LO SMS:

Rekrutacja – informacje dotyczące oferty edukacyjnej (profil sportowy klasy, przedmioty rozszerzane, przedmioty punktowane)

Ankieta – do pobrania, uzupełnienia i przesłania (scanu, zdjęcia) na e-maila szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kwestionariusz – do pobrania, uzupełnienia i przesłania (scanu, zdjęcia) na e-maila szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Próby sprawności – informacje dotyczące terminów. WAŻNE! – próby sprawności są obowiązkowe!

Harmonogram – informacje dotyczące terminów rekrutacji oraz koniecznych dokumentów.

W zakładce Bursa znajdują się informacje dla uczniów spoza Kalisza, którzy zamierzają mieszkać w Bursie na ul. Przemysłowej. Wnioski należy składać w Bursie w terminie od  09.05.2022r. do 20.06.2022r. do godz. 15.00

Zapraszamy!