[26.11] Zakończyła się coroczna akcja „Podaj łapę” zorganizowana przez szkolne koło wolontariatu.

Bardzo dużą ilość karmy, przysmaków i zabawek smyczy, kagańców oraz  koców udało się zebrać w ogólnoszkolnej  akcji pomocy dla bezdomnych zwierząt.

Zbliżają się chłodne i mroźne dni- mamy nadzieję, że nasz pomoc pomoże przetrwać ten trudny dla bezdomnych zwierząt czas.

Każdego roku do schronisk trafiaj  setki psów i kotów w całej Polsce. Kupione przez ludzi, a później porzucone błąkają się po ulicach miast  i wsi , okolicznych lasach i polach.

Poszukują jedzenia i schronienia. Często są to wspaniałe zwierzaki, które potrzebują odrobiny czułości, ciepła, miski z jedzeniem i człowieka. Człowieka, który się nimi zaopiekuje.

Mamy nadzieję, że wszystkie dary zebrane przez uczniów naszej szkoły, przyczynią się do poprawy losu kociaków i psiaków ze schronisk.

Wszystkim darczyńcom bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY!