[2.11] W październiku w naszej szkole odbył się I SZKOLNY KONKURS PRZYRODNICZO-EKOLOGICZNY DLA KLAS 1-3. Został on zorganizowany z okazji Dnia Drzewa przez p. Martę Pietrzak i p. Sylwię Joachimiak. Celem konkursu było zainteresowanie uczniów światem przyrody, jego różnorodnością, bogactwem i pięknem ze szczególnym uwzględnieniem tematyki drzew, oraz zachęcenie ich do samodzielnego pogłębiania wiedzy.

Konkurs odbył się w trzech kategoriach wiekowych, do których dostosowane zostały zadania. Klasy pierwsze z wychowawcami wykonały plakaty Jesiennego Drzewa, które ozdobiły korytarze naszej szkoły. Reprezentanci klas 2 i 3 rozwiązywały test przyrodniczo – ekologiczny.
Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

klasy 1 otrzymały 1 miejsca – prace były piękne i zasłużyły na wyróżnienie

klasy 2 :

1 miejsce klasa 2d

2 miejsce klasa 2b

3 miejsce klasa 2a

4 miejsce klasa 2c

klasy 3

1 miejsce klasa 3a

2 miejsce klasa 3c

3 miejsce klasa 3b

4 miejsce klasa 3d