W dniu 29.01.2015 r. w Gimnazjum Nr 9 im. Jana Pawła II w Kaliszu odbył się Noworoczny Turniej minisiatkówki dziewcząt i chłopców.

W zawodach, które odbywały się w hali sportowej Gimnazjum Nr 9 oraz hali widowiskowo - sportowej Kalisz Arena wzięło udział 8 zespołów dziewcząt i 7 zespołów chłopców. Podczas całej imprezy panowała miła, sportowa atmosfera, a zawodniczki i zawodnicy wykazali się wysokim poziomem umiejętności sportowych.

Jest nam bardzo miło, że tak wiele drużyn odpowiedziało na nasze zaproszenie. Mamy nadzieję, że w przyszłości nasza impreza na stałe wpisze się w kalendarz imprez sportowych skierowanych do uczniów kaliskich szkół podstawowych.

Kolejność końcowa współzawodnictwa dziewcząt:

I Szkoła Podstawowa Nr 17 I

II Szkoła Podstawowa Nr 17 II

III Szkoła Podstawowa Nr 14

IV Szkoła Podstawowa Nr 8

V – VIII Szkoła Podstawowa Nr 7, Szkoła Podstawowa Nr 15, Szkoła Podstawowa Nr 16 I i II

Kolejność końcowa współzawodnictwa chłopców:

I Szkoła Podstawowa Nr 17

II Szkoła Podstawowa Stawiszyn I

III Szkoła Podstawowa Nr 8

IV Szkoła Podstawowa Stawiszyn II

V – VII Szkoła Podstawowa Nr 7, Szkoła Podstawowa Nr 14, Szkoła Podstawowa Nr 15