Nabór do SP 24

Dane adresowe

Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24
tel. 62 7685470
fax 62 7685480
zs9@zs9.kalisz.pl

Dnia 7 grudnia Klub Biegacza Baster Team zaprasza na cykl biegów pt. „Mikołajkowa Dycha”. Impreza odbędzie się na os. Zagorzynek w Kaliszu. Patronat honorowy objął Prezydent Miasta Kalisza. O godz. 9.30 rozpocznie się bieg rodzinny, natomiast o godz. 9.50 rozpocznie się bieg dzieci. Uczestnictwo w biegu rodzinnym i biegach dzieci jest bezpłatne. Wszystkie rejestracje dokonywane będą za pośrednictwem firmy Foxter-Sport. Regulamin i zapisy na https://foxter-sport.pl/mikolajkowa-dycha-2019.

Dla każdego uczestnika czeka słodki poczęstunek, rozgrzewająca herbata, ciepła zupa, czapeczka mikołaja i pamiątkowy medal. Ponadto będzie można skorzystać z pomiaru masy ciała (BMI), poziomu cukru, ciśnienia, prób wątrobowych. Pokaz ratownictwa medycznego.

Współorganizatorami są: Urząd Miasta Kalisza, Rada Osiedla „Zagorzynek”, Szkoła Podstawowa nr 10, Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny na Zagorzynku, Stowarzyszenie Trzeźwościowe „Pogoda Ducha”. Regulamin biegu.