[4.11.2019] W tym roku Miesiąc Bibliotek Szkolnych odbywa się pod hasłem „Wyobraź sobie że…”Nasza biblioteka zorganizowała konkurs plastyczny dla klas 1-3 pt. „Wyobraź sobie, że moją ulubioną książką jest…….”. Wszystkie prace plastyczne ozdobią korytarze segmentu klas wczesnoszkolnych.

W kategorii klas pierwszych:

Pierwsze miejsce zdobyła pracą „Elmer”, której autorem jest Tymon Nowakowski z kl. 1d,

- drugie miejsce: „Moja pierwsza encyklopedia- ziemia” Michał Rudowicz z kl. 1d,

- trzecie miejsce: „Harry Potter” – Stanisław Mazan z kl.1b

oraz dwa wyróżnienia: Patrycja Bartczak z kl.1b „Bajka o 10 skarpetkach” i Hania Smug z kl. 1 b za książeczkę o „Czerwonym Kapturku”.

W kategorii klas drugich:

- pierwsze miejsce zdobyła Weronika Matczak z kl. 2b „Pinokio”,

- drugie miejsce- Aleksandra Rubas z kl. 2b „Kot w butach”

- trzecie miejsce: Julia Kucner z kl. 2a „Magiczne drzewo. Czerwone krzesło”

oraz wyróżnienie dla: Kacpra Kokocińskiego z kl. 2 c „Nela mała reporterka”

W kategorii klas trzecich:

- pierwsze miejsce : Lena Stanoch z kl. 3b „Pięć sprytnych kun”,

- drugie miejsce : Wanda Lebioda z kl. 3 c oraz Zofia Stanek z kl. 3a „Biuro detektywistyczne Lessego i Mai”

- trzecie miejsce: Maja Bruś z kl.3 c „Zaopiekuj się mna”,

- dwa wyróżnienia dla: Nadii Ziemińskiej z kl. 3c „Dzieci z bulerbyn” i Wiktoria Gunera z kl. 3b „Niesamowite przygody 10 skarpetek”.

Dla uczniów klas 4 i 5 został zorganizowany został filmowy wieczór w bibliotece, natomiast uczniowie klas 8 i licealnych, wzięli udział w projekcie BOHATERON, który polegał na upamiętnieniu i uhonorowaniu uczestników Powstania Warszawskiego poprzez wysłanie do nich elektronicznej kartki z życzeniami.