[13.06.2019] Z ogromną dumą gratulujemy naszym uczniom z klas DSD:

8B: Marii Mielczarek, Milenie Ozimek, Szymonowi Marciniak, Michałowi Kuligowi i Miłoszowi Mikołajczykowi

3B: Kindze Olejnik, Marcie Pawlak, Natalii Sikora, Weronice Wosiek i Mateuszowi Różańskiemu

uzyskania certyfikatów DSD I (Deutsches Sprachdiplom) na poziomie B1

oraz

8B: Wiktorowi Dembnemu, Kacprowi Wypych, Weronice Wawrzyniak i Tomaszowi Hozakowskiemu

3B: Zuzannie Jonczyk, Darii Śnieg, Bognie Marcinkowskiej i Gabrieli Spież

uzyskania certyfikatów A2 z języka niemieckiego wydawanych przez Ministerstwo Edukacji i Kultury Republiki Federalnej Niemiec.

Podczas egzaminów sprawdzone zostały ich kompetencje językowe w czterech sprawnościach (słuchaniu, czytaniu, pisaniu i mówieniu) na poziomie A2 i B1 wg Europejskiego Opisu Kształcenia Językowego.

Naszym wspaniałym uczniom życzymy dalszych sukcesów językowych i dziękujemy za wytężoną naukę języka niemieckiego.

Magdalena Góral-Stanek, Agnieszka Żmurkiewicz