Dane adresowe

Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24
tel. 62 7685470
fax 62 7685480
zs9@zs9.kalisz.pl

Dzieci z najstarszych grup z Niepublicznego Przedszkola „Calineczka” w Kaliszu odwiedziły naszą szkołę. Przedszkolaki miały możliwość uczestniczenia w zajęciach komputerowych przygotowanych specjalnie dla nich przez informatyka Karinę Kłysz oraz zwiedzenia całej szkoły, którą pokazała 46 osobowej grupie starszaków Monika Polińska.

Dzieci były zachwycone pucharami i medalami zdobytymi przez naszych uczniów, świetlicą w której najwięcej podobały im się duże samochody, gry i układanki oraz stołówką szkolną w której samemu można komponować zestawy obiadowe. Zwiedzając sale lekcyjne stwierdziły, że matematyka to ich ulubiony przedmiot i zawsze umieją wykonać wszystkie działania, co bardzo ucieszyło naszą matematyczkę Grażynę Szałkiewicz. Odwiedzając bibliotekę szkolną każde dziecko chciało zabrać ze sobą do domu kolorową książeczkę pisaną dużą czcionką- ponieważ większość z nich potrafiła już czytać. Wizyta przedszkolaków przebiegła w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Wychodząc każde dziecko otrzymało informację i ulotkę o „drzwiach otwartych” szkoły.