Dane adresowe

Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24
tel. 62 7685470
fax 62 7685480
zs9@zs9.kalisz.pl

23.02.2019 w Szkole Podstawowej nr 18 odbył się I Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Chłopców w kategorii dwójek i trójek o Puchar Dyrektora Sp 18 w Kaliszu.

W turnieju udział wzięło 22 zespołów w kategorii dwójek (uczniowie czwartej klasy szkoły podstawowej) i 11 zespołów w kategorii trójek (uczniowie piątej klasy) nasze drużyny występowały pod szyldem MUKS Amber Kalisz. W kategorii dwójek zajęliśmy 15 miejsce (drużyna w składzie Jan Kurzajczyk, Jan Wrona), 20 miejsce (drużyna w składzie Miłosz Borowiec i Szymon Wyborny, Jakub Cieślak) i 21 miejsce (drużyna w składzie Paweł Kłosiński, , Rafał Rzepecki, Mateusz Sarzyński), w kategorii trójek zajęliśmy 5 miejsce (drużyna w składzie Franek Nowicki, Michał Kasprzek i Wiktor Lis), 7 miejsce (drużyna w składzie Kajetan Zawartka, Maksymilian Przybyłek i Wiktor Pudełko), 10 miejsce (drużyna w składzie Nikodem Szajdziński, Paweł Trzęsicki, Maciej Kucharczyk i Marcin Nowak). Trenerem zespołów był Mariusz Pieczonka.