15 lutego 2019 r. w restauracji ALJO odbyła się wspólna studniówka uczniów klasy trzeciej naszego VII Liceum Ogólnokształcącego – Szkoły Mistrzostwa Sportowego oraz IV Liceum Ogólnokształcącego im. Ignacego Jana Paderewskiego. Impreza miała wszystko, co powinna mieć udana zabawa: piękne panie, przystojnych panów, pyszne jedzenie, kapitalną muzykę!

To było wyjątkowe wydarzenie, które każdy z uczestników zapamięta na całe życie.

Ten bal zapowiada, że za 100 dni czeka was egzamin dojrzałości – powiedziała do uczniów pani dyrektor Aneta Justyńska. – Pamiętajcie, że życie nie jest sportem. Nie uznaje remisów. Jako sportowcy doskonale wiecie, że aby wygrać, trzeba się napracować. Umiejętnie wykorzystajcie więc te 100 dni, żeby dobrze przygotować się do tego najważniejszego w waszym życiu egzaminu.

Matury zaczynają się już 6 maja! Będziemy Wam kibicować!