Dane adresowe

Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24
tel. 62 7685470
fax 62 7685480
zs9@zs9.kalisz.pl

Na zakończenie I semestru w dniu 11.01.2019r., odbył się w naszej szkole bal karnawałowy. Tegorocznym motywem była kraina wiecznego śniegu i lodu – Antarktyda. W którym dominowały pingwiny, niedźwiedzie i foki. Sceneria w auli była wyjątkowa. Bal rozpoczął „Taniec pingwina”. Słowo otwierające bal udzieliła p. dyr. A. Justyńska. Dzieci bawiły się w rytmach współczesnej muzyki . Całość urozmaicały konkursy, w jednym z nich wybrano króla i królową balu klas pierwszych i drugich, którzy zatańczyli do piosenki M.Rodowicz - Niech żyje bal. Na zakończenie balu wszyscy, którzy byli nominowani do nagród w konkursach otrzymali drobne prezenty i dyplomy. Na zakończenie wykonaliśmy sobie zdjęcie z p.dyr. Bal prowadziła p. J.Dominiak.