Dane adresowe

Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24
tel. 62 7685470
fax 62 7685480
zs9@zs9.kalisz.pl

Piątek, 21 grudnia 2018 r., był ostatnim dniem, który spędziliśmy w szkole przed Świętami Bożego Narodzenia. Nie było lekcji. Spotkaliśmy się przy wigilijnych stołach aby wspólnie spędzić miło czas. Przełamaliśmy się opłatkiem, złożyliśmy życzenia. Następnie obejrzeliśmy świąteczny program artystyczny. Była to dickensowska opowieść o zatwardziałym skąpcu, którego w noc wigilijną nawiedzają duchy, powodując jego moralną przemianę. Przedstawienie uświetniły występy solistów i chóru szkolnego Semplice oraz zespołów tanecznych. Widowisko przygotowali uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjum, a nawet liceum pod kierunkiem nauczycieli, pań: Agnieszki Nowak, Anety Wawrzyniak, Violetty Graczyk i Anny Tempka oraz pana Łukasza Pieniążka.

Na zakończenie pani dyrektor Aneta Justyńska złożyła wszystkim życzenia świąteczne i przypomniała, że do szkoły wracamy już 2 stycznia!