Dane adresowe

Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24
tel. 62 7685470
fax 62 7685480
zs9@zs9.kalisz.pl

Zespół Szkół nr 9 - I miejsce, tytuł mistrzowski, awans do Mistrzostw Polski. 28.11.2018 drużyna Szkoły Podstawowej nr 24 i Gimnazjum nr 9 w składzie: (w kolejności szachownic) Szymon Skurniak, Kasper Wroczyński, Bartosz Sukiennik, Weronika Wawrzyniak, Szymon Klaska i Igor Sobiś bezapelacyjnie zwyciężyła w turnieju rozegranym w hali Zespołu Szkół nr 3 w Pleszewie. Jesteśmy najlepsi spośród 43 drużyn (205 zawodników).Tytuł zapewniliśmy sobie na rundę przed końcem. Drużyna w takiej formie może walczyć o wysokie miejsca na Mistrzostwach Polski. 

W zawodach uczestniczył również zespół ze Szkoły Podstawowej nr 18 i Gimnazjum nr 10 w Kaliszu. Zespół zajął trzecie miejsce. Cieszymy się, że drużyny kaliskie zdominowały te mistrzostwa.

Jacek Wegner

Szczegółowe wyniki Wzmianki: kalisz.pl calisia.pl faktykaliskie.pl

Zwycięzcy na podium

Sala turniejowa

Ostatnia runda, 1 stół, najlepsze drużyny: po lewej SP 18, po prawej SP 24.