Dane adresowe

Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24
tel. 62 7685470
fax 62 7685480
zs9@zs9.kalisz.pl

Miasto Kalisz współuczestniczy w realizacji projektu Mamy Niepodległą!, której partnerem wiodącym jest Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku. Jest to ogólnopolska akcja, realizowana od 2013 roku, stanowiąca jeden z elementów
obchodów Narodowego Święta Niepodległości, a polegająca na umożliwieniu Polakom wysyłania okolicznościowych kartek z życzeniami, zaprojektowanych przez uznanych artystów polskich. Patronat nad przedsięwzięciem, realizowanym ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu wieloletniego NIEPODLEGŁA 2017-2022, objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej pan Andrzej Duda.

W Kaliszu, zaproszonym jako jedno z nielicznych miast do współudziału w przedsięwzięciu trwającym od 16-23 listopada - zorganizowane zostały dwa punkty dystrybucji kartek: w Bibliotece Głównej (ul. Legionów 66) i w Centrum lnformacji Turystycznej (ul. Chodyńskiego 3 - wejście od ul. Zamkowej) w godzinach pracy ww. Placówek.