Dane adresowe

Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24
tel. 62 7685470
fax 62 7685480
zs9@zs9.kalisz.pl

26 kwietnia 2018 r. o godz. 17.00 w auli Zespołu Szkół Nr 9 w Kaliszu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla maturzystów z VII Liceum Ogólnokształcącego Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Kaliszu.

Przyszliśmy tu wszyscy, aby Was pięknie pożegnać: dziewięcioro absolwentów, jednego chłopca i osiem dziewcząt – powiedziała podczas uroczystości dyrektor szkoły, pani Aneta Justyńska. Mam nadzieję, – dodała – że udało się nam wychować nie tylko świetnych siatkarzy, ale także mądrych młodych ludzi, którzy pomyślnie zdadzą maturę i będą potrafili wybrać swoją drogę w dorosłym życiu.

Podczas uroczystości pani dyrektor wręczyła nagrody książkowe najlepszym uczniom: Katarzynie Bojko i Klaudii Nowakowskiej. Rodzice prymusek otrzymali Listy gratulacyjne.

Pani dyrektor Justyńska podsumowała osiągnięcia sportowe naszych trzecioklasistów i podziękowała im za zaangażowanie na boisku siatkarskim. Absolwenci z rąk swoich trenerów otrzymali pamiątkowe grawertony, na których umieszczono ich najważniejsze sukcesy sportowe. Każdy uczeń złożył na pamiątkę swój podpis w Księdze Absolwentów.

Wiele radości dostarczył wszystkim występ młodszych kolegów, którzy pod kierunkiem trenerów, pana Daniela Przybylskiego i pana Mariusza Pieczonki przygotowali zabawne wierszyki o każdym z absolwentów.

Nie zabrakło podziękowań i miłych upominków „z przesłaniem” dla nauczycieli, trenerów i dyrekcji od wdzięcznych trzecioklasistów i ich rodziców.

Uroczystość uświetnił występ Julii Spychałowicz, uczennicy klasy drugiej gimnazjum, która zaprezentowała monodram, przygotowany pod kierunkiem pana Tomasza Kubisa.

Trudno się było rozstać… Niejedna łza zakręciła się w oku…

 

Drodzy absolwenci!

Życzymy powodzenia na maturze! Trzymamy kciuki!