W ramach Tygodnia Języków Obcych został zorganizowany jak co roku Kiermasz Potraw z różnych stron świata. Uczniowie przygotowali stoiska pełne smakołyków i od 2 do 4 godziny lekcyjnej sprzedawali swoje kulinarne wyroby na „kwiatku”.

W Kiermaszu brali udział uczniowie w grupach trzyosobowych. Wszystkie zebrane w tym dniu pieniądze ze sprzedaży potraw zostały przekazane na zakup książek, które stworzą Bajkowóz (wędrującą szpitalną bibliotekę) dla dzieci przebywających na Oddziale Dziecięcym Kaliskiego Szpitala Zespolonego. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za chęć do współpracy i niesienia pomocy oraz za pięknie przygotowane stoiska.

Kiermasz Potraw zorganizowały nauczycielki języków obcych : p. Magdalena Góral-Stanek i p. Marta Siwiak