Podsumowujące roczny cykl działań bibliotecznych „Spotkanie na Czytanie” organizowane przez Filię Nr 9 Miejskiej Biblioteki Publicznej odbyło się 18 grudnia 2017 r. Klasa 2 B pod opieką Moniki Polińskiej uczestnicząc w kończącym ten cykl wydarzeniu, mogła zagłębić się w literacką magię świąt . Wiersze ks. Twardowskiego ukazały wielowymiarowość tego świątecznego czasu, przeżywanego przez każdego z nas inaczej. Na zakończenie kalambury literackie z pachnącymi miodem i cynamonem piernikowymi nagrodami zakończyły całoroczne spotkania z książką. Dziękujemy serdecznie Pani Joannie Mąkoszy za wkład pracy i przygotowanie każdego spotkania w innym nastroju. Wszystkie „lekcje biblioteczne” były prowadzone z wielką starannością i zaangażowaniem. Dziękujemy że tak wiele różnych klas z naszej szkoły, mogło uczestniczyć w tych literackich spotkaniach.

Administracja i zarządzanie: Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu