Dane adresowe

Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24
tel. 62 7685470
fax 62 7685480
zs9@zs9.kalisz.pl

[21.12.2017] Składamy serdeczne podziękowania w imieniu ks. Michała Wysoty, dyrektora Domu Samotnej Matki w Ostrowie Wielkopolskim oraz Domu dla Niepełnosprawnych w Słupii, wolontariuszom pod opieką Moniki Polińskiej oraz pozostałym uczniom i nauczycielom dobrego serca, którzy włączyli się w świąteczną akcję zbiórki prezentów.

Wszystkie maskotki i zabawki oraz ubranka dla dzieci zostały przekazane w świątecznym darze dla osób w trudnej sytuacji życiowej. Tak duże wsparcie ze strony naszej szkoły, spotkało się z bardzo życzliwym przyjęciem. Zostaliśmy zaproszeni do odwiedzin obu ośrodków podczas okresu wielkanocnego, kiedy pogoda będzie bardziej przychylna wycieczkom. Włączamy Dom Samotnej Matki do grona instytucji którym pomagamy.