27 października grupa uczniów naszego gimnazjum kolejny raz wzięła udział w warsztatach języka angielskiego, które tym razem odbyły się w Poznaniu. Prowadzący warsztaty - pan Richie Mullaney z Dublina - nawiązał wspaniały kontakt z młodzieżą i w atrakcyjny sposób przekazał mnóstwo wiadomości na temat świąt i tradycji obchodzonych na Wyspach Brytyjskich. Szczególnym zainteresowaniem uczniów cieszyły się treści związane z wyścigami organizowanymi w Pancake Day oraz tradycjami Cheese Rolling, Morris Dancing i Apple Bobbing. Towarzyszący uczniom nauczyciele byli pod wrażaniem swobodnej komunikacji pomiędzy prowadzącym i uczestnikami warsztatów, które w całości przeprowadzone zostały w języku angielskim. Biorąc pod uwagę pełne zadowolenie uczniów z udziału w ww. warsztatach oraz ich liczne pytania o udział w kolejnych wydarzeniach tego typu, pragniemy zapewnić, że będziemy kontynuować naszą szkolną tradycję wycieczek językowych.