Biblioteka szkolna zorganizowała konkurs pt. „Przeczytałeś? – Namaluj! Scena z ulubionej książki „ Udział w plastycznych zmaganiach wzięli uczniowie klas I i IV. Dwie prace wybrane przez komisję konkursową zostały wysłane do Poznania na dalszy etap konkursu. Są to rysunki Leny Stanoch z klasy 1b oraz Alicji Plewki z klasy 4c. Ponadto przyznano trzy nagrody w kategorii klas pierwszych i czwartych. W klasie pierwszej: 1 miejsce zdobyły prace Hani Osińskiej z 1b i Kuby Chrzanowskiego z 1a, drugie miejsce zdobył Kacper Słodziński z kl. 1c, trzecie miejsce Ola Urbaniak z 1a. W klasach czwartych pierwsze miejsce przyznano Zuzi Bruś z 4b, drugie miejsce Alicji Plewce z klasy 4c, trzecie miejsce zdobyła Julia Klaska z 4a oraz Julia Skurniak z 4a. Ponadto przyznano dwa wyróżnienia. Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie czytelniczym serdecznie gratulujemy, Wszystkie prace plastyczne można oglądać na korytarzach szkolnych- będę ozdobą szkoły jeszcze przez tydzień.