W piątek, 13 października 2017 roku świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej.

W uroczystościach, które odbywały się w auli szkolnej udział wzięli: ksiądz proboszcz Alfred Berlak, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz delegacje uczniów ze starszych klas. Podczas części oficjalnej pani dyrektor Aneta Justyńska wręczyła nagrody wyróżniającym się nauczycielom. Życzenia w imieniu uczniów złożyła pedagogom Matylda Szymczak, przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego. Zaszczytny tytuł Nauczyciela-Przyjaciela Uczniów został przyznany przez młodzież pani Natalii Gabarskiej.

Na zakończenie uroczystości wszyscy zebrani obejrzeli przedstawienie „Jest super” przygotowane przez teatr szkolny „Zgrzyt” pod kierunkiem pana Tomasza Kubisa, pani Anny Skowrońskiej oraz pani Violetty Graczyk. Autorem tekstu był pan Tomasz Kubis. Zabawa była wyśmienita!

</p