5 miejsce Mistrzostw Polski Licealiady w piłce siatkowej chłopców!

W piątek (16 czerwca 2017 r.) w Ostródzie rozpoczęła się XVI Krajowa Licealiada w siatkówce chłopców. Do trwającej trzy dni rywalizacji przystąpiło 12 zespołów. Siatkarze VII LO SMS AMBER Kalisz wywalczyli 5 miejsce, wygrywając w ostatnim meczu 2:0 z mistrzem Małopolski - MKS Andrychów.

W finałach Licealiady w Ostródzie reprezentowali naszą szkołę: Kacper Kornacki, Mateusz Kadłubek, Mateusz Brodziak, Nikolas Przybylski, Mateusz Waszak, Kacper Jesiołowski, Marcin Kaczmarek, Szymon Dziekański, Adam Cieślak, Kuba Rynkowski, Witek Cichocki. Gratulujemy!!! To piękne zwieńczenie trzyletniej pracy naszych siatkarzy i trenera Mariusza Pieczonki.

 Klasyfikacja końcowa:
1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2. KS Metro Warszawa
3. MKS MDK Warszawa
4. Gwardia Wrocław
5. VII LO SMS Amber Kalisz
6. MKS Andrychów
7. Gorzów Wielkopolski
8. Chemik Olsztyn
9. UMKS Kęczanin Kęty
10. Siatkarz Wieluń
11. ZSZ Nasielsk
12. UKS Centrum Augustów

Administracja i zarządzanie: Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu