[04.05.2017] Uczniowie naszej szkoły: Kamila Goszcz i Jan Chojnacki wzięli udział uroczystości wręczenia zaświadczeń i nagród laureatom wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Po spotkaniu w Auli Uniwersyteckiej Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, trzecioklasistom wyraźnie poprawiły się nastroje... Na podstawie zaświadczenia laureaci zostali zwolnieni z jednej części egzaminu gimnazjalnego. Stuprocentowym wynikiem z matematyki może pochwalić się już Kamila Goszcz (opiekun Beata Weirauch), identyczny wynik z historii osiągnął Jan Chojnacki (opiekun dr Piotr Molenda). Dodajmy, że laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych przyjmowani są do szkół ponadgimnazjalnych w pierwszej kolejności.

Wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu, gratulujemy.