[23.03.2017] Kinga Gebel autorka książki :Paradoks” absolwentka naszej szkoły, spotkała się z uczniami kl. 1, 2 i 3 aby odsłonić tajniki edytorstwa, ruchu wydawniczego i swoich pasji czytelniczych i pisarskich. Uczniowie tylko kilka lat młodsi od Kingi słuchali jej z wielkim zainteresowaniem. Studia prawnicze Kingi nie pochłonęły jej całkowicie…….został również czas na pisanie oraz inne pasje młodej studentki Uniwersytetu Wrocławskiego, dlatego autorka „Paradoksu” tak bardzo podkreślała podczas spotkania z uczniami, dobrą organizację czasu wolnego i dbanie o swoje zainteresowania.

„Paradoks” Kingi Gebel to nie tylko opowieść o szukaniu wskazówek i dochodzeniu do prawdy, ale także prawdziwy dramat rodzinny, który nigdy nie powinien się wydarzyć. Książka znajduje się w zbiorach biblioteki szkolnej, wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przeczytania tej interesującej lektury.