Piękne kolędy zaśpiewane przy akompaniamencie gitar i skrzypiec przez wolontariuszy z Gimnazjum Nr 9 w Kaliszu pod opieką Moniki Polińskiej i Katarzyny Karolak wywołały uśmiech na twarzach chorych dzieci z oddziału pediatrycznego Kaliskiego Szpitala Zespolonego w Kaliszu. Prezenty przekazane na oddział do wcześniej podarowanego bajkowozu wzbogaciły kolekcję książek, gier planszowych i artykułów piśmienniczych. Wizyta gimnazjalistów na oddziale zbiegła się z odwiedzinami Szkoły Szpitalnej, która poprosiła nasz zespół o towarzyszenie w rozdawaniu mikołajkowych prezentów na innych oddziałach. Wspólnie odwiedziliśmy 7 oddziałów na których nasi wolontariusze zbierali gromkie brawa i serdeczne uśmiechy od chorych którzy razem z nami śpiewali kolędy. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim wolontariuszom biorącym udział w mikołajkowej akcji w szpitalu.

Czytaj również