Nabór do SP 24

Dane adresowe

Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24
tel. 62 7685470
fax 62 7685480
zs9@zs9.kalisz.pl

12 kwietnia br. uczniowie klas językowych I D, II D oraz matematyczno-informatycznej II C pojechali do Łodzi by wziąć udział w warsztatach języka angielskiego "Little Britain" oraz w interaktywnym przedstawieniu anglojęzycznym pt. "A Ticket to Birmingham".

Zorganizowane przez Europejski Program Edukacyjny "Nauka Bez Granic", pełne humoru brytyjskiego i elementów kultury brytyjskiej zajęcia, prowadzone były przez native speaker'ów, którzy nawiązali bardzo dobry kontakt z naszymi uczniami i zaprosili ich do aktywnego uczestnictwa w prezentowanych skeczach. Cieszymy się, że nasi podopieczni świetnie poradzili sobie z przydzielonymi im zadaniami i bez problemów komunikowali się w języku angielskim. Tegoroczny wyjazd na warsztaty językowe był już drugą tego typu imprezą zorganizowaną przez naszą szkołę. W roku ubiegłym byliśmy na warsztatach irlandzkich w Poznaniu, a biorąc pod uwagę wysoki poziom zadowolenia uczestników oraz wysoką wartość edukacyjną wydarzenia, z pewnością będziemy chcieli zorganizować podobny wyjazd również w przyszłym i następnych latach.

Danuta Skibińska, Agnieszka Gilak, Tomasz Kubis