Nabór do SP 24

Dane adresowe

Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24
tel. 62 7685470
fax 62 7685480
zs9@zs9.kalisz.pl

W piątek, 1 kwietnia, uczniowie klas II D i III D, z rozszerzonym programem języka angielskiego, zaprezentowali zrealizowany przez siebie projekt edukacyjny z języka angielskiego i muzyki pt. "My Generation".

Formą prezentacji był konkurs muzyczny, w którym wzięli udział uczniowie zaproszonych klas. Oprócz rozwiązania zadań konkursowych związanych z muzyką, zaproszeni goście wysłuchali koncertu brytyjskich i amerykańskich utworów rockowych wykonanych na szkolnej scenie przez projektowy zespół wokalno-instrumentalny. Martyna, Zuzia, Krzysiu, Patryk, Kacper i Bartek z dużym zaangażowaniem i przy głośnym aplauzie publiczności, zaprezentowali piosenki zespołów Coldplay, The Killers, The Beatles, Arctic Monkeys oraz The Who. Wykonane, przez inne zespoły zadaniowe, plakaty, napisy, zaproszenia dla gości oraz mnóstwo kolorowych balonów, stworzyły prawdziwie koncertowy klimat, a zaśpiewana wraz z publicznością piosenka "Yellow", zabrzmiała imponująco. Cały projekt zrealizowany został w języku angielskim, a nad płynnym przebiegiem jego prezentacji czuwały prowadzące imprezę Zuzia i Eliza.

Opiekunowie projektu serdecznie dziękują jego autorom za bardzo dobrą, konstruktywną pracę i gratulują naprawdę udanego efektu! Szczególne podziękowania kierujemy do Patryka, który wytrwale i z wielkim zaangażowaniem koordynował realizację całego przedsięwzięcia. Thank you!

Danuta Skibińska i Łukasz Pieniążek