Nabór do SP 24

Dane adresowe

Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24
tel. 62 7685470
fax 62 7685480
zs9@zs9.kalisz.pl

W dniu 15 marca w ZS Nr 3 w Krotoszynie odbył się finał rejonu kaliskiego w piłce siatkowej chłopców. Uczniowie w składzie: Michał Drytkiewicz, Krystian Toruński, Wiktor Balcerzak, Paweł Kurzyński, Filip Sztylka, Kacper Polaszczyk, Kamil Durski, Kuba Durski, Norbert Nowakowski, Kuba Osiewała, Kuba Rębowiecki, Maurycy Wesołowski reprezentowali naszą szkołę i ostatecznie zajęli V miejsce. Warto podkreślić, że po raz pierwszy uczniowie klas pierwszych i drugich awansowali do rozgrywek rejonowych. Dotychczas uczniowie naszych klas 3 sportowych od trzech lat wygrywali całą imprezę. Dlatego też gratulujemy naszym chłopakom i z niecierpliwością czekamy na przyszły sezon.

Michał Szablewski