Nabór do SP 24

Dane adresowe

Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24
tel. 62 7685470
fax 62 7685480
zs9@zs9.kalisz.pl

12.02.2016 odbyła się kolejna edycja turnieju piłki nożnej, któremu patronuje Pani Dyrektor naszej szkoły.

Okazały Puchar w hali Arena odebrali z rąk pani dyrektor Anety Justyńskiej gimnazjaliści z Gołuchowa. Gracze z Gimnazjum Nr 9 zajęli II i III miejsce.

Naszą szkołę reprezentowali: Filip Musiał, Patryk Sielicki, Alan Mielcarek, Adrian Kurek, Wiktor Wachowski, Krystian Pawelec, Dawid Cichorek, Szymon Chowański, Wiktor Raczyk, Patrycja Czerniejewska (I zespół) oraz Dawid Matuszewki, Patryk Kawecki, Igor Kossowski, Mateusz Jarek, Miłosz Mielczarek, Miłosz Matuszewski, Mikołaj Ciesielski, Kacper Bałamącek, Grzegorz Stelmach, Adam Sobczyk (II zespół).

Grzegorz Kalek, Tomasz Berwald