Nabór do SP 24

Dane adresowe

Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24
tel. 62 7685470
fax 62 7685480
zs9@zs9.kalisz.pl

Akcja „Podaj łapę” po raz kolejny już zagościła w murach naszej szkoły. Wolontariusze i uczniowie Gimnazjum Nr 9 w Kaliszu przynoszą suchą karmę dla psów i kotów, puszki z mięsnymi posiłkami, wędzone kości do gryzienia, ciepłe koce, miski, kagańce i witaminy. Plakaty reklamujące zbiórkę rzeczy do schroniska wykonane przez wolontariuszy, stały się inspiracją dla uczniów klas pierwszych, którzy wykonali prace plastyczne propagujące pomoc dla bezdomnych psiaków. Z galerii prac, których wystawa odbyła się w bibliotece szkolnej wyróżnione zostały dyplomami plakaty:

 

Wiktoriii Grzegorek 1D

Nataliii Garncarek 1 D

Oli Raczyk 1 D

Martyny Przybylskiej 1 D

Oli Janickiej 1 D

Patrycji Gruber 1 D

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym i zachęcamy do dalszego ,aktywnego udziału w Akcji „Podaj łapę”.