Nabór do SP 24

Dane adresowe

Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24
tel. 62 7685470
fax 62 7685480
zs9@zs9.kalisz.pl

17 października 2015 r. w naszej szkole podziwialiśmy młodych aktorów ze szkół podstawowych. W tegorocznej edycji Przeglądu wzięło udział 20 uczestników z Kalisza, powiatu kaliskiego oraz ostrowskiego. Jury przyznało nagrodyi wyróżnienia w trzech kategoriach wiekowych. Zwycięzcą wśród najmłodszej i najliczniej reprezentowanej grupy została Marta Wawrzyniak z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kościelcu, miejsce II zajęła Jagoda Kryś ze Szkoły Podstawowej w Droszewie, a miejsce III Maja Dominiak ze Szkoły Podstawowej nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Kaliszu

W kategorii uczniów klas III i IV jury przyznało I miejsce Błażejowi Barczyńskiemu ze Szkoły Podstawowej w Moskurni, II miejsce Weronice Banaszak ze Szkoły Podstawowej w Droszewie oraz dwa wyróżnienia dla Marysi Owczarek ze Szkoły Podstawowej w Koźminku i Dawida Gawrona ze Szkoły Podstawowej w Moskurni. W najstarszej i najmniej licznie reprezentowanej kategorii uczestnicy otrzymali jedynie dwa wyróżnienia. Byli to Maryla Olejnik i Antoni Korbacz – reprezentanci Szkoły Podstawowej w Rajsku.

Wszyscy uczestnicy przeglądu oraz ich opiekunowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, a laureaci nagrody książkowe zakupione dzięki wsparciu finansowemu Rady Rodziców naszej szkoły oraz Samorządowi Województwa Wielkopolskiego.

Zdobywcy 1. i 2. miejsc będą reprezentować nasze miasto i sąsiadujące z nim powiaty w finale wojewódzkim, który odbędzie się w Kleczewie.

Bożena Bochen – sekretarz jury